Firma Scheer istnieje bezustannie od 1991 roku świadcząc usługi z sektora systemów i urządzeń techniki grzewczej. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę międzynarodowych firm takich jak niemieckie marki „Scheer – Heizsysteme GmbH” oraz „Wilms GmbH”, a także czeskiej firmy „Thermona”.


Scheer jest jednym z najbardziej innowacyjnych niemieckich producentów techniki grzewczej. Za cel stawia sobie tworzenie bardziej energooszczędnych, skutecznych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska produktów i procesów, dzięki czemu w zakresie technologicznym pozostawia konkurencję daleko w tyle.


Firma przez dziesięciolecia opracowała pionierskie systemy inżynierii grzewczej, niejednokrotnie będąc stymulatorem zmian i postępu technologicznego.


Prowadzone przez firmę badania naukowe, materiały i plany edukacyjne gwarantują bezustanny przypływ wykształconych i wykwalifikowanych pracowników z najlepszych uczelni. Dzięki temu, firma Scheer tworzy nowoczesne produkty, w nowoczesnych technologiach i z niemiecką jakością, mając na uwadze dobro środowiska, natury i społeczeństwa.


Ponadto, jesteśmy bezpośrednim importerem niemieckiej firmy „Dehoust” i partnerem naszych polskich przedsiębiorstw takich jak firmy „Lumo”, „Master”, oraz „Wita”.


Jako firma, świadczymy szerokie spectrum usług począwszy od handlu, poprzez instalacje urządzeń i szkolenia. Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz kompleksową obsługę.


W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór produktów techniki grzewczej. Nasz szeroki asortyment stanowią między innymi zbiorniki na wodę, zbiorniki na olej opałowy,olej napędowy, kotły na olej czy też kotły na gaz.


Nasze produkty występują w rozmaitych odmianach dzięki temu mamy pewność, że każdy z Klientów znajdzie właściwy do swoich potrzeb produkt. Przy zakupie służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem, aby zakup był w pełni zgodny z Państwa potrzebami oraz wymaganiami.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą produktów, naszymi wykwalifikowanymi pracownikami oraz jakością naszych usług.